Tego rodzaju sprzęt wykorzystywany jest przy pracach na wysokościach - w tym podczas wykonywania remontów, relokacji maszyn, a także podczas montażu konstrukcji stalowych. Podnośniki nożycowe i pionowe pozwalają łatwo przeprowadzić dowolne prace remontowe bądź budowlane na wyższych poziomach. Więcej...

ABM Belone - 9 metrów
ABM Belone - 9 metrów

Podnośnik pionowy, udźwig do 265 kg

Genie GS-3246 - 11,75 metra
Genie GS-3246 - 11,75 metra

Podnośnik nożycowy, udźwig do 318 kg

Genie GS-3232 - 11,75 metra
Genie GS-3232 - 11,75 metra

Podnośnik nożycowy, udźwig do 227 kg

Podnośniki pionowe nożycowe wyróżniają się bardzo dużą stabilnością, dzięki konstrukcji składającej się z zestawu nożyc. To właśnie one również umożliwiły znaczące zmniejszenie wymiarów samej platformy, nie tracąc w tym samym czasie na jej udźwigu oraz wysokości podnoszenia. Kolejną zaletą tego rodzaju maszyn, jest możliwość ich eksploatacji przez dwie osoby - kosz jest wystarczająco duży, zapewniając odpowiednią przestrzeń dwóm pracownikom. W maszynach, które mają zastosowanie wewnątrz hali, najczęściej wykorzystywany jest napęd elektryczny, natomiast na zewnątrz duże zastosowanie ma podnośnik z napędem spalinowym Diesla.

Samojezdne podnośniki nożycowe i pionowe doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu. Wyróżnia je duża mobilność oraz odporność na nierówne powierzchnie. Przy pomocy konsoli znajdującej się w koszu można łatwo regulować jego położenie, odpowiednio zmieniając wysokość. Należy wyłącznie pamiętać o odpowiednim naładowaniu akumulatorów przed rozpoczęciem wielogodzinnej eksploatacji sprzętu.

W naszym asortymencie uwzględniliśmy podnośniki nożycowe i pionowe, które oferujemy na wynajem. Są to modele największych światowych producentów, w tym JLG i GENIE, które od wielu lat cieszą się dużą renomą. Zawdzięczają to wysokości podnoszenia, która może sięgać nawet 26 metrów, nawet przy ładunkach ważących do nawet 450 kilogramów. Ponadto posiadają koła niebrudzące, dzięki czemu nie uszkadzają powierzchni posadzki podczas eksploatacji wewnątrz hal przemysłowych i produkcyjnych.

Początek strony