Wynajem

Zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym (tj. firmom budowlanym, zakładom przemysłowym, zakładom produkcyjnym) oferujemy wynajem specjalistycznych maszyn do realizacji prac na wysokościach bądź do transportu ładunków wielotonażowych. W naszej ofercie można znaleźć zarówno wózki widłowe, jak i podnośniki koszowe wyłącznie największych producentów światowego rynku. Wśród nich można wymienić między innymi Genie, JLG, Nissan i Toyota. Umożliwiamy ich wynajem zarówno krótko-, jak i długoterminowy, w pełni dopasowując się do bieżących potrzeb przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy.

Każdy z modeli wyróżnia się całkowitą niezawodnością, co potwierdzają ważne badania techniczne. Regularnie dokonujemy ich przeglądów, wymieniając i naprawiając części, które mogłyby budzić jakiekolwiek wątpliwości. Dbamy również o czystość zarówno wnętrza, jak i karoserii, przed każdym dostarczeniem maszyny do Klienta. Po każdym odbiorze sprzętu, nasi pracownicy dokonują szczegółowych oględzin, aby zweryfikować jakiego rodzaju prace muszą zostać dokonane, zanim maszyna trafi do kolejnego naszego Klienta.

Oferujemy wózki widłowe takich producentów, jak Nissan, Kalmar oraz Toyota, które w zależności od modelu mogą osiągać do nawet 16 ton udźwigu, przy wysokości podnoszenia do 6 metrów. Jednocześnie udostępniamy niezawodne podnośniki koszowe (nożycowe i pionowe, przegubowo-teleskopowe), wyróżniające się wysokością roboczą do nawet 26 metrów. Przede wszystkim polecamy modele firm JLG oraz Genie.

Po zamówieniu wybranego modelu, dostarczymy go w wyznaczonym terminie w dowolne miejsce na terenie Polski. Tam następuje potwierdzenie zgodności zamówienia z otrzymaną maszyną. Po zakończeniu wszystkich prowadzonych prac, odbierzemy nasz wózek widłowy bądź też podnośnik koszowy, podpisując z Klientem odpowiednie dokumenty.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wynajmu podnośników koszowych oraz wózków dźwigowych, zachęcamy do kontaktu:

  • telefonicznego: +48 76 724 09 93 bądź +48 784 097 386,
  • mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • poprzez dedykowany formularz.

Początek strony