Wózki widłowe spalinowe (diesel)

00. KALMAR DCE 160-12
Napęd: Diesel | Udźwig: 16T | nr wewnętrzny: W13
Read more
01. Konecranes typ: SL16-1200B
Napęd: Diesel | Udźwig: 16T | nr wewnętrzny: W14
Read more
02. KALMAR DCE 150-6
Napęd: Diesel | Udźwig: 15T | nr wewnętrzny: W05
Read more
04. KALMAR DCE 120-6
Napęd: Diesel | Udźwig: 12T | nr wewnętrzny: W12
Read more

W zakładach przemysłowych oraz produkcyjnych istotne jest zastosowanie niezawodnego sprzętu do transportu ładunków na terenie obiektu. Znacząco przyspieszy to proces produkcyjny, ułatwiając również organizację przestrzeni użytkowej w budynku, transportując przykładowo elementy konstrukcyjne bądź gotowe maszyny.

Jedną z najczęściej spotykanych na rynku propozycji są wózki widłowe spalinowe (diesel), które doskonale sprawdzają się zarówno na długich, jak i średnich trasach przejazdowych. W zależności od jakości zastosowanego silnika, mogą również spalać znacznie mniej paliwa, przez co koszt ich utrzymania oraz eksploatacji jest znacznie niższy, niż mogłoby się wydawać. Mogą również wyróżniać się niskim poziomem drgań oraz hałasu, przez co nie zakłócają prac prowadzonych w zakładzie.

Wśród oferowanych przez naszą firmę wózków widłowych spalinowych na wynajem znalazł się wysokowydajny model KALMAR DCE 150-6 o udźwigu sięgającym maksymalnie 15 ton na całkowitą wysokość podnoszenia wynoszącą 3 metry. Jest to maszyna o kompaktowych rozmiarach, dzięki czemu doskonale sprawdza się w halach o niewielkich przestrzeniach użytkowych, z niskimi bramami bądź w wąskich ciągach komunikacyjnych. Udostępniamy możliwość dopasowania długości wideł, oferując rozwiązania do nawet 2,4 m. W szczególności warto zastosować ten model podczas relokacji maszyn oraz konstrukcji, a także podczas montażu i demontażu linii produkcyjnych.

Wózki widłowe o napędzie diesel doskonale sprawdzają się w każdych warunkach - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu. Ich pracy nie zakłócają wahania temperatur, ani również zmiany pogodowe - intensywne opady deszczu lub duże nasłonecznienie. Można eksploatować je nawet przez wiele godzin, w trybie wielozmianowym. Dlatego polecamy je firmom budowlanym, a także zakładom przemysłowym, których częścią działalności jest relokacja oraz produkcja maszyn.

Inwestycja w nowy wózek widłowy spalinowy jest często nieopłacalna - zwraca się po wielu latach intensywnej eksploatacji. Nie jest to rozwiązanie korzystne w szczególności w zakładach, które stosują tego rodzaju sprzęt okazjonalnie. Jednocześnie kupno używanego modelu wiąże się z ryzykiem, że przestanie prawidłowo działać w ciągu najbliższych miesięcy. Dlatego tak doskonałym rozwiązaniem jest wynajem maszyn od sprawdzonej firmy, która dba o regularne przeglądy techniczne posiadanych modeli.

Początek strony